Patroni medialni Agro Days. Dni Hodowcy 2019

<< wstecz
Patroni medialni Agro Days. Dni Hodowcy 2019

Agro Days. Dni Hodowcy cieszą się rosnącą popularnością. Dowodem na to jest m.in. zaufanie, jakim obdarzyło wydarzenie aż 12 redakcji branżowych, które objęło event Patronatem medialnym. Zobacz przedstawicieli jakich pism oraz portali z branży hodowlanej będzie można spotkać w Warszawie 2 i 3 lutego 2019 r.

Agro Polska – pierwszy polski multiportal rolny z najnowszymi informacjami o uprawie, hodowli i technice rolniczej, a także z notowaniami z giełd światowych i wiadomości z rynków rolnych.

Farmer – portal i miesięcznik rolniczy Farmer to najświeższe wiadomości z branży rolniczej, aktualne cenniki oraz fachowe artykuły o produkcji rolnej i technice rolniczej, prawie i agrobiznesie.

Hodowca Drobiu - nowoczesny miesięcznik poświęcony drobiarstwu, ukazujący się od 1995 roku.

Hodowca Trzody Chlewnej – dwumiesięcznik ukazujący się od 1997 roku. Czasopismo przeznaczone jest dla hodowców i producentów żywca wieprzowego, zootechników i lekarzy weterynarii.

Hodowca Bydła - nowoczesny magazyn przeznaczony dla producentów mleka i bydła opasowego. Pomaga efektywnie żywić zwierzęta, utrzymywać optymalne warunki środowiskowe w oborze.

Hodowla i Chów Bydła– miesięcznik, który swoimi korzeniami sięga do pierwszych lat po II Wojnie Światowej. To profesjonalny poradnik o hodowli bydła, ekonomice rolnictwa i nowościach w hodowli i produkcji mleka.

Hoduj z Głową – dwumiesięcznik zajmujący się tematyką żywienia i higieny oraz produkcją zwierzęcą.

Indyk Polski – jedyny polski kwartalnik poświęcony produkcji indyków ukazujący się od 2002 roku. Adresowany do właścicieli ferm indyczych, zootechników, lekarzy weterynarii i firm zaopatrujących fermy indycze.

Polskie Drobiarstwo – prestiżowy miesięcznik zajmujący się tematyką drobiarstwa.

Portal Spożywczy – portal branży spożywczej z aktualnymi informacjami i profesjonalnymi artykułami związanymi z przemysłem spożywczym w Polsce i na świecie.

Ranczo - kwartalnik dla klientów De Heus oraz osób zainteresowanych chowem i hodowlą zwierząt. Znajdują się w nim praktyczne porady hodowlane, ciekawostki oraz specjalistyczne artykuły pisane przez ekspertów ds. bydła, drobiu, trzody chlewnej oraz budownictwa inwentarskiego.

Trzoda Chlewna – specjalistyczne czasopismo, zajmujące się problematyką związaną z hodowlą świń i produkcją tuczników. Wydawany od 1963 roku.

Wiadomości Rolnicze Polska – to wydawany od 2004 roku ogólnopolski bezpłatny miesięcznik oraz codziennie aktualizowana platforma informacyjna, wzbogacana zdjęciami i materiałami filmowymi w ramach WRP TV.

Życie Rolnika - nowy kolorowy magazyn o zasięgu ogólnopolskim. Ukazuje się cztery razy, zgodnie z porami roku: Zima, Wiosna, Lato, Jesień. To także nowoczesny portal dla rolników.

 

Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi Agro Days, artykułów i relacji na łamach naszych partnerów.