I edycja Agro Days

<< wstecz
I edycja Agro Days

Już 14 i 15 października 2017 r. w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Agro Days. Dni Hodowcy – wyjątkowego spotkania w całości poświęconego hodowcom bydła, drobiu i trzody chlewnej. Takiego wydarzenia na polskiej arenie jeszcze nie było! Będzie się działo!

Najlepsi branżowi eksperci spotkają się z polskimi hodowcami, aby podzielić się swoją wiedzą oraz wymienić doświadczeniem. W ciągu dwóch dni kilka tysięcy odwiedzających będzie mogło dowiedzieć się, w jaki sposób mogą rozwinąć swój agro-biznes i uczynić go bardziej dochodowym. Praktyczne rozwiązania, porady, niecodzienne pokazy i warsztaty, w jakich jeszcze nie uczestniczyliście oraz moc atrakcji i niespodzianek - to wszystko przed nami.

Organizatorem wydarzenia jest firma De Heus – ekspert w dziedzinie żywienia zwierząt i wiodący producent pasz dla drobiu, bydła i trzody chlewnej oraz kilkadziesiąt, starannie dobranych pod kątem oczekiwań hodowców i kwestii prowadzenia dochodowego gospodarstwa firm z branży agro.

W dziale Aktualności będziemy publikować najnowsze informacje na temat Agro Days, gości i zaplanowanych atrakcji. A tych będzie niemało! Zachęcamy do zapisania się na newsletter i bycia na bieżąco z wszelkimi informacjami o tych wyjątkowych Dniach Hodowcy!