Program Agro Days. Dni Hodowcy

<< wstecz
Program Agro Days. Dni Hodowcy

Ponad 90 firm z branży agro, kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych i warsztatów z pokaźną dawką wiedzy do wykorzystania w swoich gospodarstwach, makiety obory, kurnika i chlewni z wyposażeniem, konkursy z nagrodami, gotowanie na żywo z Masterchefem - to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających Agro Days. Dni Hodowcy 2019 już 2 i 3 lutego 2019 r. w Warszawie, w hali Global Expo.

Podczas tegorocznej edycji Agro Days. Dni Hodowcy, podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych porozmawiamy m.in. o:

bioasekuracji w produkcji drobiu, procesach inwestycyjnych w gospodarstwie, systemach IT wspierających obiekty agro, przyśpieszonym odchowie jałówek, hodowli minimalizującej użycie antybiotyków, dobrostanie, poprawie wydajności produkcyjnej, stacjach żywienia loch, efektywności płynnego żywienia, a także o przewagach konkurencyjnych polskiej żywności, potrzebach produktowych rynku, roli UE w kształtowaniu odpowiedzialnej produkcji i świadomej konsumpcji, świadomości konsumentów, zdrowej żywności, odpowiedzialnej produkcji oraz żywności nGMO. Nie zabraknie dyskusji poświęconych zwyczajom zakupowym Polaków – w tym preferencjom, co do produktów mięsnych, nabiału, jajek czy zdrowej żywności.

Swoją premierę będą miały Akademia Zdrowego Wymienia, Akademia Zdrowego Cielaka, Akademia Mieszania Pasz. Dla hodowców bydła interesujące będą również warsztaty Krowie na Zdrowie.

Osoby, które planują budowę nowych obiektów inwentarskich, zobaczą i zwiedzą unikatowe makiety takich budynków, wraz z całym wyposażeniem w skali od 1:1.

Pełen program wystawy Agro Days. Dni Hodowcy 2019 już wkrótce

Agro Days to doskonała okazja, aby poznać bliżej firmy, z których produktów i usług korzysta się w pracy w gospodarstwie na co dzień. Wśród nich m.in. Agrotechnika Paweł Owczarek, Dankoss, Corteva Agriscience, Fermo, Lely, Hopex, Indrol, Indyk Śląsk, Inwest Agro, PH Elem, Venneker. 

Dla hodowców przygotowano także dodatkowe atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, Złotą Kartę Uczestnika Agro Days z możliwością zdobycia Certyfikatu Odpowiedzialnego Hodowcy oraz pokaz gotowania na żywo z MasterChefem.

Ponadto, odwiedzający mają zapewnione darmowe strefy gastronomiczne, bezpłatny parking oraz specjalną przestrzeń dla najmłodszych. 

Jeszcze do 18.01 trwa konkurs "Mistrzowie hodowli" - do wygrania atrakcyjne nagrody! 

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale wymaga rejestracji tutaj (jeśli nie masz kodu uprawniającego do bezpłatnej rejestracji, napisz na agrodays@deheus.com).