Pora na II edycję Agro Days. Dni Hodowcy

<< wstecz
Pora na II edycję Agro Days. Dni Hodowcy

Już 2 i 3 lutego 2019 roku zapraszamy do Warszawy na drugą edycję Agro Days. Dni Hodowcy. Tym razem autorskie wydarzenie firmy De Heus, odbędzie się w nowym Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo. Formuła biznesowo-edukacyjna Dni Hodowcy skierowana jest do wszystkich zainteresowanych branżą hodowlaną, a także przemysłem rolno ‐spożywczym.

Agro Days to jedyne, tak bogate w praktyczną wiedzę wydarzenie dla hodowców w Polsce. – Mamy w kraju wiele wydarzeń z branży agro, w tym pomniejsze wydarzenia sektorowe. Brakowało jednak spotkania dedykowanego wyłącznie hodowcom. W ramach jednego wydarzenia oferujemy zdobycie przydatnej wiedzy, udział w warsztatach i dyskusjach, przestrzeń do wymiany poglądów i doświadczeń oraz okazję do nawiązania cennych relacji biznesowych w miłej, rodzinnej atmosferze – komentuje Adam Zaleski, dyrektor generalny De Heus, organizator Agro Days. Dni Hodowcy. Ogromną zaletą wydarzenia, co potwierdziła I edycja, jest jego duża wartość merytoryczna i użytkowa, o którą zadbają specjaliści rynku rolnego z Polski i zagranicy.

Z uwagi na duże zainteresowanie, tym razem Agro Days. Dni Hodowcy odbędą się w nowym i większym obiekcie - GLOBAL EXPO, przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców będzie ponad 15 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Dodatkowo wygodny i bezpłatny parking. Przestrzeń wewnątrz budynku zostanie podzielona na cztery obszary: bydło, trzoda, drób, budownictwo inwentarskie.

Bogaty program

II edycja przyniesie jeszcze więcej atrakcji, tych merytorycznych z zakresu bydła, drobiu, trzody chlewnej, budownictwa inwentarskiego, ale i rozrywkowych.

- Przygotowania do drugiej edycji Agro Days ruszyły pełną parą. – mówi Rafał Wiecheć, kierownik marketingu De Heus. - Zmiany zachodzące w naszym sektorze sprawiają, że rosną oczekiwania zarówno ze strony wystawców, jak i hodowców. Dokładnie przeanalizowaliśmy opinie z zeszłego roku i postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian. Zaplanowaliśmy wiele nowych elementów i jeszcze więcej atrakcji – dodaje.