W tych mediach przeczytasz o Agro Days. Dni Hodowcy 2017!

<< wstecz
W tych mediach przeczytasz o Agro Days. Dni Hodowcy 2017!

Patronat medialny nad pierwszą edycją Agro Days objęły najbardziej prestiżowe tytuły prasowe oraz portale internetowe.

Agro Days. Dni Hodowcy rosną w siłę dzięki wsparciu wyjątkowych partnerów i patronów medialnych. Wspierają nas branżowe i niezależne media, a pozycję patronów medialnych objęli:

- Agro Polska – pierwszy polski multiportal rolny. Można w nim znaleźć wszystko o uprawie, hodowli i technice rolniczej, a także najnowsze notowania z giełd światowych i wiadomości z rynków rolnych.

- Farmer.pl – portal rolniczy Farmer.pl to najświeższe wiadomości z branży rolniczej, aktualne cenniki oraz fachowe artykuły o produkcji rolnej i technice rolniczej, prawie i agrobiznesie.

- Hodowca Drobiu - będący nowoczesnym miesięcznikiem poświęconym drobiarstwu ukazującym się od 1995 roku.

- Hodowca Trzody Chlewnej – jest dwumiesięcznikiem ukazującym się od 1997 roku. Czasopismo przeznaczone jest dla hodowców i producentów żywca wieprzowego, zootechników i lekarzy weterynarii.

- Hodowla i Chów Bydła – będący miesięcznikiem, który swoimi korzeniami sięga do pierwszych lat po II Wojnie Światowej. Jest to profesjonalny poradnik zajmujący się pełną gamą zagadnień związanych z hodowlą bydła oraz ekonomice rolnictwa i zagadnieniom związanym z nowościami w hodowli i produkcji mleka.

- Hoduj z Głową – jest dwumiesięcznikiem zajmującym się tematyką żywienia i higieny oraz produkcją zwierzęcą.

- Indyk Polski – będący jedynym polski kwartalnikiem poświęconym produkcji indyków rzeźnych ukazującym się od 2002 roku. Magazyn adresowany jest do właścicieli ferm indyczych, zootechników, lekarzy weterynarii oraz firm trudniących się obsługą i zaopatrzeniem ferm indyczych.

- Polskie Drobiarstwo – jest prestiżowym miesięcznikiem zajmującym się tematyką drobiarstwa.

- Portal Spożywczy – portal branży spożywczej z aktualnymi informacjami i profesjonalnymi artykułami związanymi z przemysłem spożywczym w Polsce i na świecie.

- Trzoda Chlewna – to specjalistyczne czasopismo, zajmujące się problematyką związaną z hodowlą świń i produkcją tuczników. Miesięcznik wydawany jest w Poznaniu od 1963 roku.

- Wiadomości Rolnicze Polska – to wydawany od 2004 roku ogólnopolski bezpłatny miesięcznik oraz codziennie aktualizowana platforma informacyjna, wzbogacana zdjęciami i materiałami filmowymi w ramach WRP TV.

Dziękujemy!

Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi Agro Days, artykułów i relacji na łamach naszych partnerów.