Partnerzy Agro Days. Dni Hodowcy 2017

 • JDA

  JDA Produkcja Działy Specjalne S.C. to jeden z wiodących na polskim rynku producentów piskląt jednodniowych kurzych brojler. Założona w 2007 roku firma od początku wysoko stawiała sobie poprzeczkę, kładąc nacisk na najwyższą jakość oferowanych piskląt, silne zaplecze weterynaryjne oraz w pełni profesjonalną aparaturę. Wieloetapowe przygotowania i intensywna praca nad wdrożeniem najnowszych technologii oraz doborem w pełni wykwalifikowanego personelu w konsekwencji doprowadziły do pierwszego nakładu, który miał miejsce w listopadzie 2009 roku. Od tamtej pory JDA stale dba o konsekwentny progres na każdym etapie pracy – od zadbania o najlepsze warunki inkubacji jaj w aparatach lęgowych i klujnikowych, przez monitorowanie zdrowia piskląt, aż do nadzoru nad transportem. Skrupulatność w pracy oraz nieustanna kontrola produkcji i dystrybucji sprawiły, że JDA szybko zaznaczyło swoją pozycję wśród największych wylęgarni drobiu w Polsce.

 • Ecolab

  Ecolab - to specjalista w zakresie profesjonalnego utrzymania higieny

 • P.H. KONRAD

  PH KONRAD jest liderem branży hodowlanej w Polsce. Naszym klientom oferujemy importowane warchlaki pochodzące z najlepszych hodowli w Danii i Holandii. Hodowcom gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie sprzedaży oraz bezpłatny transport.

 • JOTAFAN

  Produkujemy: - Systemy ważenia drobiu oraz sterowania paszą, wodą i oświetleniem - Regulatory mikroklimatu w pomieszczeniach inwentarskich i przemysłowych, moduły rozszerzeń - Regulatory oświetlenia - Centrale alarmowe z powiadomieniem GSM - Czujniki temperatury, wilgotności i stężenia dwutlenku węgla - Energooszczędne oprawy świetlówkowe (dla standardowych świetlówek rurowych) z regulacją natężenia światła Oferujemy: - Doradztwo, projektowanie i wykonywanie elektronicznych urządzeń i systemów według indywidualnych wymagań Klienta, montaż i uruchamianie systemów ważenia drobiu.

 • Taurus - Sea Power

  Jesteśmy dystrybutorem produktów marki BRP. W naszej ofercie znajdują się quady Can-Am, skutery wodne Sea-Doo, skutery śnieżne Ski-Doo oraz Lynx oraz silniki zaburtowe Evinrude. Od zeszłego sezonu w sprzedaży pojawił się Can-Am Traxter, który jest idealnym rozwiązaniem dla branży rolniczej.

 • Cobb

  Firma COBB Germany została założona w roku 1998, żeby produkować stada rodzicielskie Cobb na niemiecki i europejski rynek. Od 2005 roku dostarcza materiał rodzicielski do ponad 20 krajów Europy Wschodniej i Środkowej. Dzięki stałemu wzrostowi produkcji Cobb Germany stał się największym dostawcą Cobb’a w Europie. Dumą firmy jest zespół doskonałych specjalistów, lekarzy weterynarii i doradców, którzy pomagają naszym klientom w osiągnięciu najlepszych wyników ekonomicznych w hodowli najbardziej znanej w świecie rasy kur kierunku mięsnego.

 • Venneker

  Sprzedaż zwierząt rzeźnych i hodowlanych

 • Nutriad

  NUTRIAD jest firmą opracowującą oraz wprowadzającą na rynek rozwiązania z zakresu zdrowia oraz żywienia zwierząt, zwiększające opłacalność produkcji w gospodarstwach hodowlanych na całym świecie. Już od samego początku naszej działalności przypadającej na lata 60 ubiegłego stulecia naszym głównym celem było dostarczenie klientom rozwiązań wyprzedzających swoje czasy. Nasze dodatki pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości produkcyjnych zwierząt i utrzymanie niskiego poziomu kosztów produkcji. Nutriad posiada w swojej ofercie najwyższej jakości dodatki paszowe przeznaczone dla wszystkich głównych grup zwierząt hodowlanych - drobiu, trzody, przeżuwaczy, zwierząt towarzyszących oraz ryb. Mimo iż jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, nasza struktura organizacyjna pozwala nam na utrzymanie niezwykle bliskich relacji z naszymi klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze sprawniej, szybciej oraz precyzyjniej sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiom naszych klientów oraz partnerów biznesowych na całym świecie.

 • Farmwet

  Farmwet jest firmą działającą od 27 lat na polskim rynku paszowym. Wprowadza najnowsze osiągnięcia w zakresie profilaktyki zdrowotnej zwierząt, łącząc najnowsze technologie z najstarszą tradycją. Kompleksowo dbamy o hodowle, by chronić zdrowie zwierząt wyłącznie naturalnymi sposobami.

 • Hopex

  Nasza firma od momentu powstania opiera się na zdobytym, wieloletnim doświadczeniu. Poprzez lata naszej działalności staliśmy się cenioną firmą o solidnej i rzetelnej marce. Oferujemy wysokiej jakości produkty w zakresie wyposażania budynków inwentarskich do hodowli drobiu, które stosowane są przez hodowców na całym świecie. Naszym klientom służymy doradztwem w projektowaniu, modernizacji oraz montażu, jak również świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 • Avi-Vet

  Avi-Vet Service jest działającą od 17 lat specjalistyczną „drobiarską” lecznicą weterynaryjną , działamy na terenie całej Polski . Pod naszą opieką znajdują się stada kur rodzicielskich, kurcząt broilerów, indyków, gęsi, kaczek oraz kur niosek.

 • Insatex

  Jesteśmy jedną z czołowych firm dostarczającą hodowcom trzody chlewnej, bydła i koni szeroki asortyment zootechniczny, weterynaryjny i inseminacyjny. Posiadamy pełną gamę produktów do korekcji racic. Nr 8 na liście dostawców ARiMR kolczyków dla trzody chlewnej. Jako jedyni reprezentujemy w Polsce niemiecką firmę Minitub specjalizującą się w inseminacji i embriotransferze zwierząt hodowlanych. Wyposażamy kompleksowo laboratoria i prowadzimy serwis pogwarancyjny. W oparciu o wieloletnie doświadczenia, przy zakupie naszego sprzętu, prowadzimy indywidualne szkolenia pracowników w zakresie produkcji nasienia zwierząt hodowlanych.

 • MS Schippers Export

  "Pasja do hodowli" towarzyszy nam już od 50 lat! Ten slogan wyraźnie ukazuje, jakimi wartościami kieruje się firma MS Schippers. Służymy hodowcom naszą wiedzą i doświadczeniem przez cały czas. Ciągle udoskonalamy nasze produkty i usługi, aby polepszyć wyniki produkcyjne na fermach naszych klientów. Poszliśmy także o krok dalej: stworzyliśmy własną fermę testową, aby udowodnić, że hodowla bez antybiotyków jest możliwa, uzyskując optymalne wyniki. Dlatego mówimy: "Bez antybiotyków-określa nasz cel!"

 • Kapica Agro Professional

  Od 2000 roku Kapica Agro Professional z powodzeniem funkcjonuje w sektorze rolnym. Profilem działalności jest doradztwo i dostarczenie klientom indywidualnych do potrzeb rozwiązań. Będąc współtwórcą i partnerem Akademii Zdrowej Racicy odpowiada za szkolenia i pokazy dla rolników. Kapica Agro Professional oferuje system rozwiązań kulawizny w stadzie bydła. Tę innowacyjną usługę wspiera szereg narzędzi jak ocena motoryki krów, diagnozowanie przyczyn zaburzeń motoryki, kąpiele racic, rowkowanie śliskich posadzek, wdrożenie programu profilaktycznej korekcji racic. Posiadając prestiżowy Holenderski Dyplom Funkcjonalnej Korekcji Racic zajmuje się szkoleniem z zakresu korekcji dla korektorów świadczących usługi, hodowców i pracowników gospodarstw. Dostarcza również na rynek polski profesjonalne a praktyczne poskromy do korekcji, jak również narzędzia i środki ochrony osobistej dla korektorów.

 • Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka

  Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie jest jedynym pełnoprawnym reprezentantem środowiska hodowców bydła i producentów mleka w Polsce.

 • BroMargo

  40 lat doświadczenia w produkcji drobiarskiej Oferta: - jaja wylęgowe wysokiej wartości biologicznej - pisklęta jednodniowe pochodzące z własnego zaplecza reprodukcyjnego - profesjonalne doradztwo zootechniczno-weterynaryjne

 • Arntjen

  Oferta firmy obejmuje produkty związane z budową i wyposażeniem nowoczesnych obór dla bydła. System produkcji stosowany w firmie Arntjen spełnia wszystkie wymagane normą PN EN 1090 kryteria - posiadamy certyfikat potwierdzający pozytywną ocenę zgodności i uprawniający nas do oznaczania towarów znakiem

 • Porphyrio

  W dzisiejszym świecie wiele mówi się o precyzji w rolnictwie, możliwej do zrealizowania dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć techniki. Istotne jest również gromadzenie danych i gospodarowanie nimi. Firma Porphyrio NV stworzyła produkt dla branży drobiarskiej, który pozwala uporządkować dane w przedsiębiorstwie – program Smart Farm Assistant (SFA). Program SFA to kompletny, zintegrowany system, przechowujący dane w „chmurze”, który stanowi doskonałe narzędzie do zarządzania, pomocne przy optymalizacji w zarządzaniu całym łańcuchem produkcyjnym. Samouczące się moduły, prognozujące na postawie dostarczonych danych, umożliwiają zainicjować system wczesnego ostrzegania, dla parametrów zachowania stada, a także, by przewidzieć długoterminowo rozwój stada i móc zoptymalizować planowanie (produkcja, ubój, itp.).

 • MICHAŁ

  Producent silosów paszowych, silosów zbożowych płaskodennych, z lejem wewnętrznym, z lejem zewnętrznym ,podnośników kubełkowych, przenośników ślimakowych, systemów załadunku i rozładunku oraz czyszczalni wstępnych.

 • Ew nutrition

  EW Nutrition jest dostawcą do przemysłu paszowego i premiksów w ponad 30 krajach. Naszymi klientami są również producenci preparatów mlekozastępczych oraz karmy dla zwierząt, weterynaria, firmy farmaceutyczne oraz firmy handlowe działające na rynku rolnym.

 • NOACK

  Grupa NOACK od 1980 roku dostarcza innowacyjne produkty oraz nowe technologie dla przemysłu rolno-spożyczego. Zakres działania naszej firmy, poza Polską, obejmuje również 9 innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 • Rector

  Prefabrykaty betonowe przeznaczonych dla branży rolniczej. Chlewnie i obory wraz z wyposażeniem, ściany typu T i L, budynki inwentarskie, ruszty dla trzody i bydła, koryta i stoły paszowe z mieszanki betonu polimerowego który wytrzymują działanie kwasów do ph. 2

 • Indrol

  Firma Indrol powstała w 1991 roku . Obecnie dysponuje dwoma zakładami o zróżnicowanym charakterze produkcji . W zakładzie w Grodzisku Wielkopolskim mieści się nowoczesna , wysoce zautomatyzowana ubojnia i rozbiór indyka z możliwością uboju 3000 szt indyczki w ciągu godziny . Konfekcja elementów indyczych to specyfika zakładu w Rostarzewie. W 2017 roku ubojnia została zmodernizowana , co zwiększyło jej możliwości produkcyjne i umożliwiło znaczną poprawę jakości pozyskiwanego mięsa. Dzięki działaniom zmierzającym do poprawy jakości , możemy zdobywać coraz szersze rynki , dostarczając nasze produkty do zakładów przetwórstwa, hurtowni oraz na rynek HoReCa. Poszukując nowych rynków zbytu jednocześnie zabiegamy o współpracę z dostawcami gotowymi do długoterminowej partnerskiej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Hodowcy indyków dostarczający nam żywiec do produkcji mogą liczyć na terminowe odbiory indyków nowoczesnym transportem , możliwy załadunek maszynowy ekipą związaną z ubojnią , stabilne warunki finansowe i terminowe płatności , kontakt bezpośredni przedstawiciela ubojni podczas całego okresu odchowu i tuczu oraz wsparcie w dążeniu do poprawy jakości i lojalność , którą bardzo cenią sobie nasi dotychczasowi , długoletni dostawcy.

 • De Heus

  De Heus to wiodący producent pasz dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych i biznesowych na polskim rynku paszowym.

 • ABS Global

  ABS Global

 • AdiFeed

  AdiFeed - Recepta na zdrowy wynik hodowlany Od ponad 10 lat współtworzymy polski rynek paszowy dbając, aby każdy nasz Klient poprawiał efektywność swojej hodowli. W swojej ofercie posiadamy opracowane we własnym centrum badawczo – rozwojowym ziołowe preparaty fitogeniczne przeznaczone dla drobiu, bydła i trzody chlewnej. Ich skuteczność została potwierdzona licznymi testami naukowymi i hodowlanymi. Oferujemy również wysokiej jakości dodatki paszowe renomowanych koncernów światowych tj. Adisseo, Lallemand, Phytobiotics.

 • Chore-Time

  Chore-Time

 • Macrolab

  Rodzinna lecznica i nowoczesne akredytowane laboratorium weterynaryjne. Doświadczenie od 1973 roku. Wysoko wykwalifikowani lekarze. Gwarantujemy rzetelne i na najwyższym poziomie usługi: szeroko rozumianą opiekę nad stadami. Zapraszamy lekarzy i hodowców.

 • Plukon food group

  Plukon is a leading player in the European poultry meat market. We invest heavily in the development of animal husbandry systems.

 • RENMAR

  Wylęg i Hodowla Drobiu RENMAR to firma zajmująca się wylęgiem piskląt, hodowlą kurcząt brojlerowskich i produkcją pasz dla własnych stad brojlerowskich. Istniejemy od 2003 roku, przez kolejne lata pracujemy nad podnoszeniem jakości jak i wielkości produkcji zarówno w wylęgarni jak i na fermach brojlerowskich. Do współpracy zapraszamy: • hodowców brojlera z całej Polski, • właścicieli stad reprodukcyjnych rasy ROSS 308, FLEX i COBB, • rolników produkujących kukurydzę i pszenicę.

 • Barenbrug

  Światowy lider w produkcji nasion traw. Najwyższa jakość mieszanek traw do ogrodów, na boiska i pola golfowe oraz łąki i pastwiska.

 • Avimedicus

  Avimedicus jest firmą o profilu drobiarskim założoną w roku 2004 przez lek.wet. Przemysława Skowrońskiego. Ideą powstania firmy była profesjonalna opieka weterynaryjna oraz zootechniczna w połączeniu z usługami dezynfekcyjnymi oraz laboratoryjnymi. Nasz zespół lekarzy, techników wet. oraz zootechników zajmuje się profilktyką i leczeniem oraz rozwiązywaniem problemów zdrowotnych na fermach drobiu, korzystając z wieloletnich doświadczeń oraz wsparcia renomowanych ośrodków naukowo-badawczych w Polsce i za granicą. Zapraszamy do współpracy.

 • BigDutchman

  Big Dutchman jest światowym liderem na rynku wyposażenia do nowoczesnego chowu drobiu i hodowli trzody chlewnej. Zakres wyposażenia obejmuje systemy zadawania paszy, systemy pojenia, systemy wentylacji i sterowania klimatem w budynkach inwentarskich, instalacje do chowu w małych grupach, systemy ściółkowe oraz systemy zbioru jaj. Oferujemy również kompleksowe projektowanie i budowę wytwórni pasz.

 • Verbeek

  Firma Verbeek Broederij en Opfok [Verbeek Wylęgarnia i Odchów] działa w samym sercu holenderskiego regionu hodowców kur niosek. Verbeek dostarcza jaja lęgowe, pisklęta i młode nioski fermom z całej Europy. Siedziba główna firmy mieści się w Lunteren a pion transportowy ma swoją siedzibę w Ede. Z kolei na polderze nieopodal Zeewolde Verbeek prowadzi supernowoczesną wylęgarnię. Firma Verbeek powstała w 1963 roku, jako niezależna, jednoosobowa działalność. Po 50 latach, będąc zakładem należącym do AgruniekRijnvallei, (spółdzielni rolniczo ogrodniczej z Wageningen), stała się liderem na rynku, dostarczając jaja lęgowe, pisklęta i kury odbiorcom międzynarodowym. Przez cały ten czas firma Verbeek, działając jako niezależny partner hodowców drobiu, pozostaje wierna swoim korzeniom. Państwa życzenia są dla nas zawsze najważniejsze, i dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Państwu uzyskać najlepsze wyniki w hodowli. W tym celu Verbeek wybiera rasy niosek o najlepszym potencjale genetycznym, takie jak kury Novogen. Jeśli chodzi o kierowanie hodowlą, chętnie dzielimy się z Państwem posiadaną wiedzą i doświadczeniem we wszystkich kwestiach, jakie są Państwu potrzebne przy prowadzeniu działalności. Zespoły Verbeek, z zamiłowaniem do kur i piskląt, współpracują wraz z hodowcami drobiu, aby prowadzone przez nich fermy były bardziej zrównoważone zarówno pod względem opieki weterynaryjnej, jak i zarządzania. Zawsze kładziemy przy tym nacisk na troskę o zdrowie drobiu, obowiązujące ustawodawstwo i regulacje, bezpieczeństwo żywności i higienę, czyli wszystkie praktyki i zasady stosowane w całej organizacji Verbeek (posiadającej certyfikat NEN ISO 9001).

 • Lely

  Jako międzynarodowa rodzinna firma działająca w branży rolniczej, codziennie pracujemy nad sposobami na ułatwienie życia rolników poprzez dostarczanie im innowacyjnych rozwiązań i dopasowanych do potrzeb usług Oferujemy rozwiązania dotyczące wszystkich czynności wykonywanych w oborze: od doju po mycie. Właścicielom gospodarstw produkujących mleko udzielamy porad dotyczących tego, jak w przemyślany sposób i z wykorzystaniem odpowiednich systemów zarządzania zorganizować działalność. Siłą napędzającą do działania oraz źródłem inspiracji są nasza wizja oraz potrzeby i wymagania klientów.

 • Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza

  Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza w Warszawie powstała 11 marca 1998r. Aktualnie do KRD-IG należy 69 podmiotów gospodarczych, reprezentujących hodowlę, reprodukcję, wylęgi, produkcję towarową drobiu i jaj, przetwórstwo mięsa drobiowego i jaj, zbyt drobiu i przetworów mięsa drobiowego, oraz produkcję pasz dla drobiu. Członkami KRD-IG są m.in. Uniwersytety Rolnicze, związki hodowców i producentów drobiu, zakłady przetwórcze mięsa drobiowego, wytwórnie pasz oraz indywidualni hodowcy i producenci drobiu. Celem działalności Krajowej Rady Drobiarstwa - Izby Gospodarczej jest m.in. dalszy rozwój i unowocześnianie polskiego drobiarstwa, ochrona interesów hodowców i producentów drobiu oraz przetwórców mięsa drobiowego, ich integracja, reprezentowanie krajowego drobiarstwa wobec władz państwowych. Członkowie KRD - IG realizują około 70 % produkcji żywca drobiu, a w uboju i przetwórstwie mięsa drobiowego około 80% produkcji krajowej. Od 2005 r. KRD-IG jest członkiem a. v. e. c. - Europejskiego Stowarzyszenia Producentów, Importerów i Eksporterów Mięsa Drobiowego z siedzibą w Kopenhadze.

 • Biochem

  • Prebiotyki • Organiczne formy mikroelementów • Preparaty wiążące mykotoksyny • Emulgatory • Betaina • MPU, MPU dietetyczne • Preparaty zakwaszające • Serwis techniczny ds. produkcji pasz

 • TerraExim

  Kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich: Doradztwo - Projekty technologiczne – Montaż - Serwis Systemy wentylacji Systemy żywienia i pojenia Systemy zadawania pasz Systemy usuwania gnojowicy Ruszta Jarzma porodowe, kojce indywidualne Silosy

 • Hölscher + Leuschner

  Hölscher+Leuschner to Niemiecka firma rodzinna, produkująca i rozwijająca technologie intensywnej produkcji trzody. W centrum tej technologii leży symbioza pomiędzy dobrostanem zwierząt i wynikami finansowymi producenta.

 • Alior Bank

  Alior Bank oferuje kompleksowe finansowanie dla rolników i przedsiębiorstw. Zapewniamy produkty i zabezpieczenia dopasowane do różnych form prawnych, szeroki zakres finansowania, wysokie kwoty kredytów i długi okres kredytowania.

 • Grelavi

  GRELAVI S.A. z siedzibą w Olsztynie, jest niekwestionowanym liderem w produkcji jednodniowych piskląt indyczych na terenie Polski. Firma stanowi część holdingu Hendrix-Genetics (Holandia). Dzięki współpracy z światowym liderem pracy genetycznej i hodowlanej, dostarczamy pisklęta ras Hybrid najwyższej jakości.

 • PZU S.A.

  PZU ma największe na polskim rynku doświadczenie w ubezpieczeniach rolnych. Ubezpieczenia w PZU to szeroka ochrona, fachowa likwidacja szkody, pewna i szybka wypłata odszkodowania.

 • Plottnik AgroConsulting

  Firma Plottnik AgroConsulitng zajmuje się od lat transferem do Polski nowoczesnych niemieckich technologii dla rolnictwa. Nasza główna kompetencja to obróbka zboża od momentu jego magazynowania, poprzez konserwację, przerób na paszę i skarmianie na fermach trzody i drobiu. Firma sukcesywnie powiększa ofertę i obszar swoich działań, aby ułatwić - a przede wszystkim rozwinąć i udoskonalić polskiemu rolnikowi jego własne gospodarstwo.

 • Bomadek Sp. z o.o.

  BOMADEK położony jest w Trzebiechowie, gmina Trzebiechów. Przedsiębiorstwo zostało wpisane do ewidencji działalności gospodarczej w roku 1991. Przedmiotem działalności był ubój drobiu i działalność handlowa. Z dniem 17.10.2003r. spółka przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Własność Spółki jest mieszana w sektorze prywatnym: krajowa i zagraniczna. Właścicielami są: Władysław Piasecki, Marek Buda, Jan Borkowski, Paul Wesjohann & Co. GmbH III. Początkowo działalność była prowadzona w obiektach dzierżawionych, z czasem dokonano modernizacji i budowy nowego zakładu. Dziś jest to już nowoczesny zakład z bazą technologiczną, wdrożonym systemem zarządzania jakością i uprawnieniami eksportowymi. Baza surowcowa w całości opiera się na hodowli indyka w ramach Zrzeszenia Rolników i Producentów „INDYK LUBUSKI”. Dzienna produkcja zakładu to około 150 ton żywca indyczego. W roku 2014 produkcja wyniosła 33 tys. ton. Ubój, chłodzenie oraz rozbiór odbywa się na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce i Europie. Posiadamy wszelkie certyfikaty pozwalające na eksport naszych produktów. Własny, nowoczesny park samochodowy powoduje, że jesteśmy w stanie realizować zamówienia na nasze produkty w każdym czasie i w każde miejsce w Europie. Produkty firmy z roku na rok zyskują nowych nabywców, co wskazuje na prawidłową strategię firmy odnośnie standardów jakościowych oraz szeroko rozwiniętego marketingu. W 2004 roku Bomadek otrzymał prawo ochronne na swój znak towarowy.

 • Drobex-Pasz

  Drobex Pasz Sp. z o.o. od 25 lat zajmuje się produkcją pełno porcjowych mieszanek paszowych dla brojlerów. W 2016r. firma rozszerzyła swoją działalność o wyrób pelletu słomianego (wyściółka) oraz drzewnych służących ekologicznemu ogrzewaniu.

 • El-Inwest

  Profesjonalne, kompleksowe wyposażanie obiektów drobiarskich. Wyłączny przedstawiciel firmy Schulz Systemtechnik. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne.

 • Kartzfehn

  Od 60 lat Kartzfehn oznacza najlepszą jakość i usługi w reprodukcji indyka. Produkujemy około 34 mln jaj lęgowych rocznie, co czyni nas jednym z wiodących dostawców w Europie. Co roku dostarczamy 23 mln piskląt indyczych, z których ponad 7 mln trafia do Polski. Kartzfehn Premium to wysokiej jakości pisklęta, badania, wsparcie i szkolenia klientów.

 • Indoor

  Od ponad 25 lat budujemy i wyposażamy kompleksowo fermy drobiarskie bazując na zdobytym doświadczeniu i wciąż doskonalonej wiedzy, popartej współpracą ze znanymi i cenionymi na całym świecie dostawcami. Naszym celem jest dostarczanie producentom i hodowcom narzędzi umożliwiających osiągnięcie optymalnych warunków produkcji i hodowli drobiarskiej. Naszym Klientom oferujemy sprzęt najwyższej jakości w zakresie systemów pojenia, zadawania paszy, ogrzewania, wentylacji, sterowania oraz oświetlenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy systemów oraz instalacji przed wstawieniem. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych a większość zamówień realizujemy w ciągu 24h.

 • Polnet

  Firma POLnet prowadzi swoją działalność od blisko 30 lat. Jest jednym z wiodących na rynku producentów kompleksowych obiektów suszarniczo - magazynowych, przeznaczonych dla różnego rodzaju produktów rolnych. Oferuje swoim Klientom kompleksowe realizacje pod klucz mieszalni pasz oraz kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich

 • Krebeck

  Firma Krebeck jest przodującym niemieckim producentem automatycznych instalacji karmienia na mokro, karmienia na sucho oraz kompletnych systemów wyposażenia chlewni. Dzięki temu jesteśmy jednym z liderów tej branży na wymagającym runku zachodnich Niemiec

 • Unidoz

  UNIDOZ czołowy producent w Europie środkowej, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji systemów dezynfekcji, pianowania, bioasekuracji, dozowania koncentratów chemicznych, oprysków, satelit do centralnych systemów mycia.

 • JHJ

  JHJ Sp. z o.o. – polski producent probiotyków, sorbentów toksyn, dodatków paszowych, zakwaszaczy, mieszanek paszowych uzupełniających oraz preparatów do suchej dezynfekcji. Produkty JHJ produkowane są przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, firma posiada certyfikaty: ISO9001, HACCP oraz GMP+.

 • ModernHatch

  Firma ModernHatch jest jedną z najbardziej nowoczesnych wylęgarni drobiu w kraju, produkującą pisklęta jednodniowe typu brojler. W pełni zautomatyzowany, nowoczesny proces produkcji oraz doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, stanowią sekret tworzenia najlepszej jakości piskląt w kraju.

 • Bank BGŻ BNP Paribas

  Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW w Warszawie. Oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Misją Banku jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas.Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.

 • CID LINES

  CID LINES jest firmą założoną w Belgii w 1988 r. Produkujemy preparaty myjące i dezynfekujące dla rolnictwa, przemysłu spożywczego, gastronomii, rynku instytucjonalnego, transportu, jak również produkty weterynaryjne, które są eksportowane do 82 krajów na 5 kontynentach.

 • Jansen

  Firma Jansen Poultry Equipment została założona w 1986 roku przez pana AH Jansena w celu opracowania i produkcji pierwszych automatycznych gniazd. Dzięki swojej wiedzy na temat technologii i drobiu, Jansenowi udało się stworzyć najbardziej pożądane gniazdo dla niosek. Dziś firma oferuje szeroką gamę systemów dla drobiu i stała się kwitnącą międzynarodową firmą z główną siedzibą w Holandii. Dystrybutorem firmy Jansen w Polsce jest firma Hopex Sp. z o. o..

 • Kubota

  Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest autoryzowanym dystrybutorem ciągników rolniczych i maszyn komunalnych marki Kubota w Polsce. Oferta tego japońskiego producenta obejmuje niezawodne ciągniki rolnicze o mocy od 66 do 170 KM, a także profesjonalne kosiarki, uniwersalne miniciągniki oraz pojazdy wielofunkcyjne. Wszystkie maszyny wyróżnia zastosowanie ekonomicznych silników wysokoprężnych marki Kubota.

 • DAN-KOSS

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Na polskim rynku znajdujemy się od 12 lat. Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą przygotowywaną specjalnie dla każdego klienta indywidualnego oraz firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie i możliwości pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta. Zajmujemy się importem prosiąt duńskich holenderskich, tuczem kontraktowym oraz skupem żywca. jako jedyna firma w Polsce prowadzimy sprzedaż prosiąt z PIGMARKETU. Jest to sklep z prosiętami, z którego każdy hodowca osobiście może wybrać prosięta. to hodowca decyduje o wadze prosiąt, dniu i porze dostawy. warchlaki są posegregowane, nie ma między nimi dużej rozbierzności wagowej. zwierzęta są wypoczęte i pod opieką weterynaryjną. Głównym celem naszej firmy jest oferowanie prosiąt o najwyższym statusie zdrowotnym, oraz bogatej oferty handlowej w przystępnych cenach. Nasza dewiza to solidność i wysoka jakość zleconego zamówienia. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas zleceń, są dla nas najcenniejsze i procentują dalszą współpracą .

 • SKOV A/S

  Skov - największy i najbardziej zaawansowany technicznie i technologicznie producent systemów wentylacji i zarządzania produkcją. Firma posiada ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji systemów wentylacyjnych, zapewniających optymalne warunki dla zwierząt, ludzi i środowiska. Dostarczamy najwyższej jakości podzespoły, kompletne systemy wentylacji dla ferm na terenie całego kraju. • Kompletne systemy wentylacji LPV- wentylacja z niskim poborem prądu dla kurników i chlewni • Kompletne systemy wentylacji kombi-tunel z padami chłodzącymi. • System kontroli produkcji: wagi ptaków, paszy, kamera 3D do ważenia tuczników • System zdalnego zarządzania produkcją po przez internet „Farm Online” • Modernizacja starych budynków, doposażanie w systemy chłodzenia, ogrzewania.

 • Inwest Agro

  Firma Inwest-Agro, bezpośredni przedstawiciel Roxell, od połowy lat dziewięćdziesiątych zajmuje się kompleksowym wyposażaniem kurników w najwyższej jakości systemy: karmienia, pojenia, podajników paszy, silosy, ogrzewanie kilku typów, wentylacji standardowej, energooszczędnej, padcooling, oświetlenia LED i wiele innych. Postaw na jakość.

 • DDD1

  Firma DDD-1 istnieje od 2003 roku jako dystrybutor i właściciel profesjonalnych środków do mycia i dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich. Świadczymy usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w kurnikach, chlewniach i oborach. Posiadamy liczne certyfikaty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • DanHatch Poland

  Grupa DanHatch jest europejskim liderem w produkcji jednodniowych piskląt brojlerowskich. DanHatch Poland S.A. jest profesjonalnym partnerem dla indywidualnych producentów oraz zintegrowanych przedsiębiorstw drobiarskich.

 • Buschoff

  Firma Buschhoff to niemiecki producent i europejski lider technologii do produkcji paszy dla trzody, drobiu oraz bydła. Oferujemy pełno automatyczne stacjonarne instalacje do produkcji paszy o wydajności do 20 t/h. Firma Buschhoff jest także producentem samojezdnych mobilnych wytwórni pasz o wydajnościach do 10 t/h”

 • VHP

  Kompleksowe wyposażanie ferm drobiu. Systemy: - zadawania paszy - pojenia - wentylacji - grzewcze i schładzania - gniazd automatycznych - składowania paszy - sortowania i pakowania jaj - sterowania

 • Canagri

  Firma Can Agri oferuje kompleksowe zaopatrzenie w artykuły zootechniczne, urządzenia i produkty do przetwórstwa mleka, ogrodzenia elektryczne oraz artykuły dla zwierząt domowych. Wiele lat działalności firmy to wypracowane standardy i wykwalifikowana kadra, która służy swoją wiedzą i fachową pomocą. Od 2016 roku firma oferuje swoim klientom program sklepów partnerskich Premium Shop- jest to propozycja dla firm , które chcą się rozwinąć poprzez poszerzenie wiedzy, poprawienie wizerunku swoich sklepów, są otwarte na pomoc i wsparcie specjalistów.

 • Lab-Vet

  Spółka Lab-Vet powstała w Tarnowie Podgórnym w roku 2007. Od początku swojej działalności Laboratorium stawia na rzetelność wykonywania badań diagnostycznych oraz wiarygodność świadczonych usług. Dodatkowo posiadamy innowacyjne rozwiązanie na rynku Polskim, polegające na pomocy merytorycznej Klientom w ramach badań mikrobiologicznych żywności.

 • Avi-Bio

  Avi-Bio to rodzinna firma, w której skład wychodzą dwa zakłady wylęgu drobiu oraz ferma reprodukcyjna. Stawiamy na wysoką jakość produkcji, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do inkubacji.

 • Kramp

  Kramp jest największym europejskim dostawcą części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Od 1951 r. wspieramy rolników i przedsiębiorców za pośrednictwem naszej sieci dealerów. Jesteśmy ich niezawodnym partnerem, oferującym niezawodną logistykę i szeroką ofertę – 500 tys. produktów, dostępnych w sklepie www.kramp.com, pośród których znajdują się marki własne: Kramp, Farma i Gopart.

 • Virtual House

  Virtual House to prawdziwe centrum Wirtualnej Rzeczywistości. Spotkać możecie tu 10 stanowisk VR, mających na celu zabrać Was na przygodę do innego świata. Czeka na Was ponad 40 różnych symulacji i doświadczeń, od lotu w nieważkości i pojedynków rewolwerowych po kolejki górskie i obronę zamku przed orkami i smokami. Profesjonalnie obsługujemy firmy na eventach zewnętrznych i targach, dodając nową wartość marketingową oraz rozrywkową w jednym - wszystkie nasze stanowiska są mobilne.

 • Gremur Agro

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem budynków drobiarskich w systemy: pojenia, karmienia, wentylacji, ogrzewania, schładzania i oświetlenia. Posiadamy własną, samodzielną flotę, dzięki czemu możemy zapewnić klientom terminowy transport zamówienia. Zapewniamy także profesjonalny montaż oraz kompleksowe usługi serwisowe, dysponujemy pełną gamą części zamiennych.

 • VELTI

  Velti jest firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą nowej generacji ściółek dla drobiu. Produkt nasz spełnia najwyższe normy czołowych europejskich hodowców drobiu. Oprócz wytwarzania najwyższej jakości ściółek zajmujemy się również innymi rodzajami wsparcia produkcji drobiarskiej. Pellet i granulat ze słomy to profesjonalna ściółka dla zwierząt hodowlanych (kur, kaczek, indyków, koni, krów, zwierząt domowych).

 • Elanco

  Elanco Animal Health jest częścią koncernu farmaceutycznego Eli Lilly and Company. To firma o globalnym zasięgu, działająca w obszarze produkcji leków weterynaryjnych, dodatków paszowych oraz ochrony zdrowia zwierząt. Działalność Elanco odzwierciedla się w wizji, którą podziela ponad 4000 pracowników: "Zdrowa żywność i przyjaźń wzbogacają życie”.

 • Choice Genetics

  Zwierzęta CHOICE GENETICS [locha NAIMA2.0, knury: P76, NECKAR, EBX] wyznaczają światowe standardy w zakresie plenności, tempa wzrostu, mięsności i odporności. Oferujemy ponadto nasienie do inseminacji, o maksymalnym prawdopodobieństwie płodności.