Agro Days - Dni hodowcy Zgłoś udział w Agro Days. Dni Hodowcy!

Dane uczestnika

Koszt udziału w Agro Days to 100 PLN. Udział jest bezpłatny z kodem rabatowym.

Nie masz kodu rabatowego?  ?

Rodzaj hodowli

Bankiet 

Limit miejsc na bankiet został wyczerpany!
Jeśli chcesz się zapisać na listę rezerwową zaznacz poniższe pole. O ewentualnej dostępności miejsca powiadomimy Cię w wiadomości e-mail. Będziesz miał wtedy 48 godzin na wypełnienie formularza oraz dokonanie płatności.

Faktura VAT

Zgody

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka De Heus Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczycy (99-100), ul. Lotnicza 21B.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: „r.o.d.o.”

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu ewentualnego odwołania zgody, a po tym czasie, przez okres aż do przedawnienia roszczeń.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

W sprawie ochrony swoich danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@deheus.com lub pisemnie na adres De Heus Sp. z o.o. Inspektor Ochrony Danych, ul. Lotnicza 21b, 99-100 Łęczyca.

Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do realizacji procesu rejestracji i Pani/Pana udziału w Agro Days. Dni Hodowcy 2019.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Kwota do zapłaty: 100,00 zł